Milí zákazníci. Po letech se stěhujeme z naší provozovny v Praze. Zásilky všemi dopravci odchází jako obvykle, jen bohužel osobní odběr v Praze již nebude možný. Jakmile budeme kompletně přestěhovaní, zase vás rádi uvidíme. Tentokrát už ale na novém místě v areálu Pivovaru Český Brod.

Coffee Club Burundi AA Bujumbura

Kód: 077104
Značka: Coffee Club
od 220 Kč / ks od 191,30 Kč bez DPH od 6,01 Kč / 7 g

Zvolte variantu

Vyvážená acidita kávy Burundi AA Bujumbura nechá vyznít výrazné chutě karamelu, mandarinek a medu s decentním nádechem skořice. V prodloužené dochuti jsou patrné karamelizované mandle. Typická je i hutná crema.

Detailní informace

Hmotnost kávy: 227 g
Upražíme pro vás | 077104
Můžeme doručit do: 7.10.2020
220 Kč / ks
191,30 Kč bez DPH
Hmotnost kávy: 454 g
Upražíme pro vás | 077105
Můžeme doručit do: 7.10.2020
390 Kč / ks
339,13 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Tato káva se rodí v Burundi v oblasti Bujumbura ležící ve střední Africe. Pěstování kávy v Burundi nemá dlouhou tradici. Pěstuje se zde na mnoha malých farmách a dále se pak centrálně zpracovává mokrou metodou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Afrika
Typ: zrnková káva
Úroveň pražení: střední
Země původu: Burundi
Arabika/Robusta: 100% Arabika
Zpracování: promytá
Chuťový profil: karamel, mandarinka, skořice
Ideální příprava: espreso

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

CoffeeClub_logo

Kávu vnímáme doslova všemi smysly. Vždy záleží na chuti, ale ​neméně důležitý je i způsob servírování, přátelé se kterými si šálek vychutnáváme. V Coffee Clubu Vám přinášíme výběrovou kávu. Naše práce začíná hledáním nejlepších kávových sklizní na plantážích a pokračuje v naší pražírně pečlivým pražením a balením kávy. Káva k Vám urazí dlouhou cestu, na jejímž konci Vás čeká opravdový zážitek. Zážitek pro Vás i Vaše přátele.