Naturpark12 Burundi Ryarunyinya 250g

Kód: 045027
Značka: Naturpark12
290 Kč / ks 252,17 Kč bez DPH 116 Kč / 100 g
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2021

Káva s vůní bylinek a chutí červeného pomeranče a manga. Praženo pro alternativy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Káva Burundi Ryarunyinya je z regionu Ngozi. Jedná se o odrůdu Red bourbon, která je pěstována v nadmořské výšce 1500 až 1800 m.n.m. a prochází naturálním zpracováním. Její vůně je lehká - květinová. V chuti ucítíte červený pomeranč, bylinky a mango.

Stejně jako další kávy z pražírny Naturpark12 má i káva Burundi své maskoty v podobě babočky pavího oka a veverky obecná. Je to proto, že pražírna cítí silné zakotvení ve svém působišti Kokořínsku. Všechna zvířátka na obalech tam tuto oblast připomínají, neboť jsou přirozenou součástí CHKO Kokořínsko. Poznávejte přírodu, poznávejte naši kávu. 

Naturpark 12  stojí už od svého vzniku na moderních principech sociální ekonomiky. Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie a Keni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Afrika
Typ: čerstvě pražená zrnková káva
Úroveň pražení: světlá
Země původu: Burundi
Arabika/Robusta: 100% Arabika
Odrůda: Red bourbon
Poloha: 1500 - 1800 m.n.m.
Zpracování: naturální
Chuťový profil: bylinky, červený pomeranč, mango
Ideální příprava: Aeropress, filtr, Chemex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

LOGO NATURPARK12

Naturpark12 - Čerstvá pražená káva s neobyčejným příběhem

Projekt Naturpark12 vznikl pod hlavičkou spolku Revenium, který stojí také za několika úspěšnými projekty jako třeba NEJSEMTABU, Lighthouse a Inspirante, a který si dává za cíl všestranně podporovat pracovní uplatnění osob se zdravotním postižením a sociálním znevýhodněním.

Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie a Keni.