Coffee Club China Pu´er Catimor

Kód: 077099
Značka: Coffee Club
od 350 Kč / ks od 304,35 Kč bez DPH od 9,56 Kč / 7 g

Zvolte variantu

Káva China Pu’er Catimor Wet vás překvapí svou hustou cremou a typickou ovocnou chutí, ve které dominují výrazné tóny čokolády a mandlí. Ta je dána z velké části právě odrůdou Catimor a také mokrým způsobem zpracování.

Detailní informace

Hmotnost kávy: 227 g
Upražíme pro vás | 077099
Můžeme doručit do: 1.10.2021
350 Kč / ks
304,35 Kč bez DPH
Hmotnost kávy: 454 g
Upražíme pro vás | 077100
Můžeme doručit do: 1.10.2021
620 Kč / ks
539,13 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Za krásnou hustou cremu vděčí genům robusty a hutné a plné tělo kávy je dáno oblastí Pu’er, kde se káva rodí. O tom, že teplé a dostatečně vlhké podnebí zemědělství přeje, svědčí i věhlas místních čajových plantáží. Město Pu’er bylo a je jedním z hlavních míst, odkud se vozil proslulý čaj Pu’er do císařského paláce. Střední a jižní část provincie Jün-nan je silně zemědělská, navíc není zatížena žádným průmyslem. Ročně se zde produkuje 450 tisíc tun kávy a najdeme zde zastoupení všech velkých kávových společností.

Plantáž je od města Pu’er vzdálena asi 150 kilometrů. Cesta tam však trvá téměř 4 hodiny. V nadmořské výšce 1520 m.n.m., se na ploše přes 70ha rozkládají plantáže Pu’er Huangguan, na kterých již přes dvacet let hospodaří rodina farmáře Xia Bina. Kávu pěstuje ekologicky šetrným způsobem, díky čemuž byla oceněna certifikátem BIO kvality.  Pravidelně navíc získává vysoké hodnocení SCAA, což ji dlouhodobě řadí mezi nejlepší výběrové kávy Číny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Asie
Typ: zrnková káva
Úroveň pražení: střední
Země původu: Čína
Arabika/Robusta: 100% Arabika
Odrůda: Catimor
Poloha: 1500 - 1600 m.n.m.
Zpracování: promytá
Chuťový profil: hořká čokoláda, mandle
Ideální příprava: espreso
Certifikace: BIO
Farmář: Xian Bin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

CoffeeClub_logo

Kávu vnímáme doslova všemi smysly. Vždy záleží na chuti, ale ​neméně důležitý je i způsob servírování, přátelé se kterými si šálek vychutnáváme. V Coffee Clubu Vám přinášíme výběrovou kávu. Naše práce začíná hledáním nejlepších kávových sklizní na plantážích a pokračuje v naší pražírně pečlivým pražením a balením kávy. Káva k Vám urazí dlouhou cestu, na jejímž konci Vás čeká opravdový zážitek. Zážitek pro Vás i Vaše přátele.