Naturpark12 Indonesia Kerinci Gunung 250 g (filtr)

Kód: 045025
Značka: Naturpark12
330 Kč / ks 286,96 Kč bez DPH
Upražíme pro vás
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Sladká výběrová káva z Indonésie s tóny papaya, manga a švestky. Praženo na filtr.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výběrová káva Indonesia Kerinci Gunung  vyrostla v úrodné půdě na úpatí vulkánu Mount Kerinci na ostrově Sumatra. Půda plná živin a příhodné podnebí ve spojení s inovativní anaerobní metodou zpracování dodávají této kávě mimořádnou chuť, v níž vynikají svěží ovocné tóny papáji, manga a švestek.

Při anaerobní metodě se očištěná zrna fermentují bez přístupu kyslíku v kontejnerech naplněných oxidem uhličitým. Výsledkem je krásně krémová, jemná káva se zvýrazněnou chutí ovoce a nižší hořkostí.

Káva v naší nabídce je složena z indonéských odrůd Andung Sari a Sigarar Utang. Vyrostla v nadmořské výšce 1400-1700 metrů a dosáhla cuppingového skóre 87/100. Doporučujeme ji na filtr.

Proč naši Indonesii provází na etiketě zvonek zelený? Protože je součástí CHKO Kokořínsko, stejně jako naše pražírna. Poznávejte společně s námi přírodu kolem sebe!

Naturpark 12  stojí už od svého vzniku na moderních principech sociální ekonomiky. Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie, Keni a Indonesie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čerstvě pražená káva
Pražení: světlé
Příprava: french press, Aeropress, drip / Chemex
Země původu: Indonésie
Složení: 100% Arabika
Odrůda: Angung Sari, Sigarar Utang
Poloha: 1400 - 1700 m.n.m.
Zpracování: anaerobní
Chuťový profil: mango, papaya, švestka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

LOGO NATURPARK12

Naturpark12 - Čerstvá pražená káva s neobyčejným příběhem

Projekt Naturpark12 vznikl pod hlavičkou spolku Revenium, který stojí také za několika úspěšnými projekty jako třeba NEJSEMTABU, Lighthouse a Inspirante, a který si dává za cíl všestranně podporovat pracovní uplatnění osob se zdravotním postižením a sociálním znevýhodněním.

Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie a Keni.