Dárková krabička Jordi

Kód: 050012
Akce
270 Kč –4 %
Jordy c+b s pozadim 792x700
270 Kč –4 % 259 Kč / balení 225,22 Kč bez DPH
Skladem (2 balení)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Dárková krabička Jordi s 50 g excelentní kávové čokolády a 50 g kakaových bobů v kávové čokoládě pojmenované po gorilím mláděti Jordi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková krabička Jordi obsahuje 50 g kávové čokolády a 50 g kakaových bobů v kávové čokoládě pojmenované po gorilím mláděti Jordi, které jsme potkali v ugandských horách. Čokoláda neobsahuje palmový olej ani jakákoli chemická vylepšovadla. Je vyráběna výlučně z kakaových bobů dovezených od farmářů z Ugandy a nikoliv z upravovaných čokoládových hmot. Kakaové boby mají špičkovou kvalitu a při jejich pěstování a sklizni nebyla využívána dětská otrocká práce. 

odrůda: Forastero, single origin

oblast: Bundibugyo

farmáři: Bundikakemba Growers Cooperative Society Ltd

výrobci: řemeslná ruční výroba, čokolatiéři firmy Jordi´s

složení: kakaové boby, káva Mount Elgon - Africká královna, třtinový cukr, kakaové máslo

obsah kakaového podílu: 66 %

Zakoupením čokolády Jordi podpoříte přímo organizaci Gorilla Doctors, která v náročném prostředí tropického horského pralesa pečuje o zdraví a životy poslední tisícovky horských goril.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky do 500 Kč
Typ: zrnková káva
Úroveň pražení: střední
Země původu: Uganda
Arabika/Robusta: 100% Arabika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

mountain-gorilla-logo

Naši kávu jsme našli téměř na vrcholu vyhaslé obrovské někdejší sopky Mount Elgon, která leží na hranicích mezi Ugandou a Keňou. Našli jsme si ji osobně, když jsme se v období dešťů plazili s naším Land Roverem po rudých cestách měnících se v prudké bystřiny. Když jsme se vyšplhali zhruba do dvou tisíc metrů, přestala průtrž a my jsme vyskákali do rudého bahna a vydali se na návštěvu k našim farmářům hledat tu neuvěřitelně jemnou a voňavou kávu.


Všechny naše dodavatele jsme v Africe osobně navštívili a známe tak podmínky, ve kterých žijí a produkty pěstují. Nakupujeme od nich za FAIR TRADE ceny a jejich komodity nesou označení RAINFOREST ALLIANCE CERTIFIED - garanci, že při této zemědělské činnosti jsou dodržována pravidla ochrany deštných pralesů.