Milí zákazníci. Po letech se stěhujeme z naší provozovny v Praze. Zásilky všemi dopravci odchází jako obvykle, jen bohužel osobní odběr v Praze již nebude možný. Jakmile budeme kompletně přestěhovaní, zase vás rádi uvidíme. Tentokrát už ale na novém místě v areálu Pivovaru Český Brod.

Sada džemů Bonne Maman

Kód: 006499
Značka: Illy
99 Kč / ks 86,09 Kč bez DPH
Objednáme pro vás
Můžeme doručit do:
5.10.2020

Sada kvalitních džemů podle tradičních domácích receptů z nejlepšího ovoce od vyhlášeného francouzského výrobce Bonne Maman.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Francouzská značka Bonne Maman "Dobrá máma" patří již více než 45 let mezi světovou špičku ve výrobě sladkého pečiva a džemů. V sadě najdete džemy z meruněk, červeného rybízu s malinami, pomerančů, jahod a třešní.
Balení 5x 50g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Illy_logo

illycaffè založil v roce 1933 v Terstu Francesco Illy. Dnes je společnost vedena třetí generací rodiny. Hlavními hodnotami illycaffè  jsou vášeň pro dokonalost a etika. Vášeň pro dokonalost se projevuje láskou ke kráse a úctou k dobře vykonané práci a etika ve smyslu postupného budování hodnoty prostřednictvím udržitelného růstu, transparentnosti a rozvoje lidí. vášeň illy pro dokonalost zahrnuje producenty kávy v Jižní a Střední Americe, Indii a Africe a zlepšuje jejich životy. Vyjadřuje se v ní touha vytvořit hodnotu pro všechny své zúčastněné strany, což vedlo k tomu, že se společnost stala první na světě, která získala certifikaci „Responsible Supply Chain Process“ od DNV (Det Norske Veritas), což osvědčuje udržitelnost celého dodavatelský řetězec.