Milí zákazníci. Po letech se stěhujeme z naší provozovny v Praze. Zásilky všemi dopravci odchází jako obvykle, jen bohužel osobní odběr v Praze již nebude možný. Jakmile budeme kompletně přestěhovaní, zase vás rádi uvidíme. Tentokrát už ale na novém místě v areálu Pivovaru Český Brod.

Nivona Filtr Claris NIRF 700

Kód: 048001
Značka: Nivona
499 Kč / ks 412,40 Kč bez DPH
Skladem (14 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2020

Organický Nivona Filtr Claris NIRF 700 redukuje zavápnění vašeho kávovaru Nivona a prodlužuje tak jeho životnost a oživuje chuť kávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtr Claris NIRF 700 byl vyroben speciálně pro kávovary Nivona bez přídavku chemických látek. Při pravidelné výměně filtru nebude nutné z vašeho kávovaru Nivona tak často odstraňovat vodní kámen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

nivona-logo

Německý výrobce Nivona sídlí v Norimberku a vyrábí kávovary se skvělým poměrem cena - kvalita. Nabízí kávovary s kvalitní technologií, zpracováním, praktickým designem, snadnou obsluhou i údržbou, nízkou mírou opotřebení a dlouhou životností. Kompletní výroba dílů i celý kompletační proces kávovarů probíhá v Německu. Výjimku tvoří pouze mlýnky, které jsou vyráběny ve Švýcarsku. Celá výroba je tak zastřešena pověstnou německou precizností a kontrolou.