Kávovar Illy E.S.E. Elite + 18 ESE podů Illy v hodnotě 179 Kč

Kód: 006072
Doprava zdarma
Značka: Illy
ZDARMAZDARMA
ilii ese elite
3 599 Kč / ks 2 974,38 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.3.2023

Kávovar Illy E.S.E. Elite je maličký kávovar pro přípravu kávy z E.S.E. podů. Jednoduchá příprava a kompostovatelný odpad jsou hlavní výhody tohoto způsobu přípravy kávy. 
Ke kávovaru ELITE máte od nás jako dárek jedno balení kapslí Illy ESE zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Papírové E.S.E.pody jsou zajímavé díky svému ekologickému dopadu v porovnání s plastovými kapslemi. Kávovar Illy E.S.E. Elite najde využití nejen v domácnostech, ale i menších firmách.

Rozměry v cm jsou 11 š x 32 h x 26 v

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Illy_logo

illycaffè založil v roce 1933 v Terstu Francesco Illy. Dnes je společnost vedena třetí generací rodiny. Hlavními hodnotami illycaffè  jsou vášeň pro dokonalost a etika. Vášeň pro dokonalost se projevuje láskou ke kráse a úctou k dobře vykonané práci a etika ve smyslu postupného budování hodnoty prostřednictvím udržitelného růstu, transparentnosti a rozvoje lidí. vášeň illy pro dokonalost zahrnuje producenty kávy v Jižní a Střední Americe, Indii a Africe a zlepšuje jejich životy. Vyjadřuje se v ní touha vytvořit hodnotu pro všechny své zúčastněné strany, což vedlo k tomu, že se společnost stala první na světě, která získala certifikaci „Responsible Supply Chain Process“ od DNV (Det Norske Veritas), což osvědčuje udržitelnost celého dodavatelského řetězce.