ROK Espresso Maker Original

ROK Espresso Maker Original

4690
včetně DPH
ROK Espresso Maker Original
Kód: 081001
fajfka skladem

Elegantní, stylový, neokoukaný, překvapivě funkční! To vše je manuální pákový kávovar ROK Espresso Maker. S tímhle designovým kouskem zvládnete s trochou praxe opravdu vytříbené espresso - pěkně ručně, bez elektřiny. Připravte se na skutečný kávový rituál.

Elegantní, stylový, neokoukaný, překvapivě funkční! To vše je manuální pákový kávovar ROK Espresso Maker. S tímhle designovým kouskem zvládnete s trochou praxe opravdu vytříbené espresso a připrava kávy se pro vás stane skutečným kávovým rituálem.

Kávovar ROK Espresso Maker funguje jednoduše, bez elektřiny a složitých dílů.

Tělo kávovaru je vyrobeno z vysoce pevné slitiny hliníku, takže vydrží opravdu dlouho. Ať už si vyberete jakékoliv barevné provedení kávovaru ROK, získáte automaticky 10-ti letou záruku na všechny kovové součásti. Když se vám jakýkoliv díl rozbije, stačí ho vyfotografovat a obrázek odeslat výrobci. Nový díl vám přijde poštou.

Na první pohled trochu ufo, ale hned na druhý poznáte, že jde vlastně "jen" o pár součástek: tělo, dvě ramena, páku s kávovým sítkem, tlakový mechanismus a odkapávač. Nic víc.

Shrnuto a podtrženo - proč byste si měli kávovar ROK pořídit?

S ROKem budete mít dokonalou kontrolu nad přípravou svého espressa. Stačí vaše šikovné ruce.

S ROKem se budete cítit okouzleně. Tenhle minimalistický design je prostě unikátní.

S ROKem budete dlouho, má neobyčejně vysokou trvanlivost.

Pokud byste to chtěli dotáhnout k dokonalosti, doporučujeme ke kávovaru dokoupit ROK Grinder a kvalitní tamper - ideálně průměr 51 mm.

Vyberte si variantu
Hliník
4690
včetně DPH
4890
minus
plus
logo doprava Při objednávce nad 2000 Kč je DOPRAVA ZDARMA