Coffee Club Guatemala Huehuetenango světlé pražení 454 g

Kód: 077109
Značka: Coffee Club
390 Kč / ks 339,13 Kč bez DPH 6,01 Kč / 7 g
Upražíme pro vás
Můžeme doručit do:
21.10.2021

Světle pražená káva Guatemala Huehuetenango vás potěší svým bohatým tělem s jemnou sladkou kakaovou chutí a okouzlujícím karamelovým aroma. V dochuti je cítit náznak ovocných a květinových tónů se špetkou limetky a levandule. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblasti Huehuetenango je považovaná za nejlepší pěstitelskou oblast v Guatemale a nachází se na pohoří Cuchumatanes, které je největším nesopečným pohořím Střední Ameriky. Jedná se o nejvýše položené a zároveň i nejsušší území, na kterém se káva v Guatemale pěstuje. Díky teplým vzdušným proudům z Mexické oblasti Tehuantepec, které zajišťují dostatečně teplý vzduch, který naráží na pohoří Cuchumatanes. Huehuetenango je poměrně odlehlá a rozlehlá oblast, takže si většina zemědělců kávu i sama zpracovává. Díky velkému počtu horských vodních říček a potoků se často zpracovává mokrou cestou přímo v blízkosti sklizně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Latinská Amerika
Typ: zrnková káva
Úroveň pražení: světlá
Země původu: Guatemala
Arabika/Robusta: 100% Arabika
Odrůda: Bourbon, Catuai, Pache, Catimor
Poloha: 1400 - 1900 m.n.m.
Zpracování: promytá
Chuťový profil: sušené tropické ovoce, karamel, květinové tóny
Ideální příprava: French press, Aeropress, filtr, Chemex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

CoffeeClub_logo

Kávu vnímáme doslova všemi smysly. Vždy záleží na chuti, ale ​neméně důležitý je i způsob servírování, přátelé se kterými si šálek vychutnáváme. V Coffee Clubu Vám přinášíme výběrovou kávu. Naše práce začíná hledáním nejlepších kávových sklizní na plantážích a pokračuje v naší pražírně pečlivým pražením a balením kávy. Káva k Vám urazí dlouhou cestu, na jejímž konci Vás čeká opravdový zážitek. Zážitek pro Vás i Vaše přátele.