Ve čtvrtek 2.7.2020 neexpedujeme balíčky z našeho skladu. Od pátku 3.7. expedujeme jako obvykle. Omlouváme se za případné komplikace.

XC Alchemy Jiná bílá čokoláda 1/4 kg

Kód: 078030
Značka: XC Alchemy
450 Kč / ks 391,30 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
8.7.2020

Pokud jste si do teď mysleli, že vám bílá čokoláda nic neříká, tak jste ještě neochutnali Jinou bílou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jiná bílá je 43% čokoláda, kterou jinde na světě nenajdete. Unikátní je nejen nejvyšším obsahem kakaového másla, ale především chutí vyladěnou bazalkou Tulsi, květem pomeranče, černým kořením, bílým čajem a šafránem s výrazným podtónem himalájské diamantové soli.

 

250g čokolády

Složení: kakaové máslo (43%), sušené mléko plnotučné, třtinový cukr, smetana 60%, koření a byliny, himalájská kamenná sůl v ryze panenské podobě, bílý čaj, přírodní Vanilka tahitensis, šafrán, sojový lecitin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

choco-logo-new

“Jakým géniem může člověk být, je-li motivován touhou po potěšení. Skutečně, přes všechny naše vědecké a gastronomické poznatky nedokážou slova ni chemické vzorce vystihnout, proč čokoláda přináší nejen fantastické chuťové zážitky, ale i pocity blaženosti, štěstí a vzrušení. Čokoláda, to je takový sex na jazyku. Čokoláda patří z technologického hlediska mezi nejpozoruhodnější a nejgeniálnější lidské výtvory. Díky naší nepřekonatelné vynalézavosti a kreativnímu duchu jsme postupně našli způsob, jak z poměrně nevábného bílého dužnatého plodu bez chuti rostoucího v hlubokých tropických pralesech, vyrobit chladnou, tvrdou, tmavou, křehkou a chutěmi nabitou hmotu. Hmotu, která má jediný úkol - rozpustit se nám v ústech, zaplavit nám všechny smysly chladivými, ale i hřejivými hořkosladkými tóny opojných chutí a v centrech rozkoše našeho mozku zažehnout požár. Tato čokoláda je můj osobní hold tomuto pokrmu bohů a je vyleděná o nejlepší a nejrafinovanější chutě, které jsem vytvořil a poznal za posledních deset let. Poslal jsem tam prostě to nejlepší z kakaovníkových plantáží i svého umu ochucování a stvořil edici pro pravověrné čokoholiky.” DANIEL SYROVÝ chocolate alchemist