Kávoši z KAVA.CZ vám přejí klidný rok 2021 a mnoho zdraví.

XC Alchemy Jiná bílá čokoláda 1/4 kg

Kód: 078030
Značka: XC Alchemy
450 Kč / ks 391,30 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Pokud jste si do teď mysleli, že vám bílá čokoláda nic neříká, tak jste ještě neochutnali Jinou bílou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jiná bílá je 43% čokoláda, kterou jinde na světě nenajdete. Unikátní je nejen nejvyšším obsahem kakaového másla, ale především chutí vyladěnou bazalkou Tulsi, květem pomeranče, černým kořením, bílým čajem a šafránem s výrazným podtónem himalájské diamantové soli.

 

250g čokolády

Složení: kakaové máslo (43%), sušené mléko plnotučné, třtinový cukr, smetana 60%, koření a byliny, himalájská kamenná sůl v ryze panenské podobě, bílý čaj, přírodní Vanilka tahitensis, šafrán, sojový lecitin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

choco-logo-new

“Jakým géniem může člověk být, je-li motivován touhou po potěšení. Skutečně, přes všechny naše vědecké a gastronomické poznatky nedokážou slova ni chemické vzorce vystihnout, proč čokoláda přináší nejen fantastické chuťové zážitky, ale i pocity blaženosti, štěstí a vzrušení. Čokoláda, to je takový sex na jazyku. Čokoláda patří z technologického hlediska mezi nejpozoruhodnější a nejgeniálnější lidské výtvory. Díky naší nepřekonatelné vynalézavosti a kreativnímu duchu jsme postupně našli způsob, jak z poměrně nevábného bílého dužnatého plodu bez chuti rostoucího v hlubokých tropických pralesech, vyrobit chladnou, tvrdou, tmavou, křehkou a chutěmi nabitou hmotu. Hmotu, která má jediný úkol - rozpustit se nám v ústech, zaplavit nám všechny smysly chladivými, ale i hřejivými hořkosladkými tóny opojných chutí a v centrech rozkoše našeho mozku zažehnout požár. Tato čokoláda je můj osobní hold tomuto pokrmu bohů a je vyleděná o nejlepší a nejrafinovanější chutě, které jsem vytvořil a poznal za posledních deset let. Poslal jsem tam prostě to nejlepší z kakaovníkových plantáží i svého umu ochucování a stvořil edici pro pravověrné čokoholiky.” DANIEL SYROVÝ chocolate alchemist