Marley Coffee Buffalo Soldier pro Nespresso® 10 ks

Kód: 038040
Značka: Marley Coffee
139 Kč / balení 120,87 Kč bez DPH 13,90 Kč / 1 ks
Skladem (5 balení)
Můžeme doručit do:
29.9.2021

Kapsle Marley Coffee Buffalo Soldier obsahují certifikovanou bio kávu s intenzivní a sladkou chutí v biodegradovatelných kapslích vhodných pro Nespresso.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tmavě pražená směs výběrových 100% Arabik. Stejně jako všechny kávy od Marley Coffee je BIO, organic a kosher.

Bob Marley vždycky říkal, že se jednou chce vrátit k farmaření. Jeho sen mu plní syn Rohan pěstováním kávy, kterou nazval Marley Coffee. Rohan si pamatuje svoji babičku, jak suší divokou kávu na slunci, pak ji loupá a praží, aby si z ní každé ráno připravila "svůj šálek". Marley Coffee přináší stejně opojné aroma a bohatou a sametovou chuť každému, kdo miluje kávu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nespresso kompatibilní
Typ: kapsle pro Nespresso
Úroveň pražení: tmavá
Arabika/Robusta: 100% Arabika
Chuťový profil: hořká čokoláda
Certifikace: BIO, Organic, Kosher

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

marley-logo-průhledné

Bob Marley vyrůstal ve farmářské oblasti Jamajky Nine Mile, kde získal hluboký respekt k přírodě a lidskosti, který se stal jeho celoživotním krédem. Celý život se chtěl vrátit k farmaření, ale předčasná smrt mu v tom zabránila. Jeho sen o pěstování kávy mu splnil až jeho syn Rohan. Kávu nazval Marley Coffee. Inspiraci pochytil od své babičky, která sušila divokou kávu na slunci, vyloupala jí, upražila, a takto si jí připravovala každé ráno. Tento proces se v rodině předával z generace na generaci a ona jej dovedla k dokonalosti. Podle jejího receptu se vyrábí Marley Coffee.

Marley Coffee, "international gourmet coffee company", založil Rohan Marley a jeho kamarád Shane Whittle. BIO - Organics kávová zrna získávají z celého světa, včetně Etiopie, Střední Ameriky a Jamajky. Ve všech regionech se Marley Coffee snaží podporovat životní prostředí a trvale udržitelný rozvoj. 

Rohanova plantáž na Jamajce v pohoří Blue Mountains u Portlandu, produkuje kávu bez použití jakýchkoli hnojiv a pesticidů.

Nemalá část zisku Marley Coffee jde na charitu, konkrétně na výstavbu dětských hřišť. Nejde tedy jen o bio kávu, ale také kávou etickou, na základě rastamanské filozofie. Kromě toho značka podporuje nadaci The Kicks For Cause.

Většina druhů Marley Coffee je pojmenován po některé z Bobových reggae skladeb. je tedy docela možné, že až se s jednou z nich usadíte do pohodlného křesla, abyste si ji v klidu vychutnali, dost možná si přitom budete broukat skladbu, která kávě dala jméno.