Ve čtvrtek 2.7.2020 neexpedujeme balíčky z našeho skladu. Od pátku 3.7. expedujeme jako obvykle. Omlouváme se za případné komplikace.

ROK Espresso Maker Red

Kód: 081004
Značka: Rok
5 690 Kč / ks 4 947,83 Kč bez DPH 5 690 Kč / 1 ks
Objednáme pro vás
Můžeme doručit do:
13.7.2020

Elegantní, stylový, neokoukaný, překvapivě funkční! To vše je manuální pákový kávovar ROK Espresso Maker. Vytříbené espresso - pěkně ručně, bez elektřiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připravte se na skutečný kávový rituál. Kávovar ROK Espresso Maker funguje jednoduše, bez elektřiny a složitých dílů.

Tělo kávovaru je vyrobeno z vysoce pevné slitiny hliníku, takže vydrží opravdu dlouho. Ať už si vyberete jakékoliv barevné provedení kávovaru ROK, získáte automaticky 10-ti letou záruku na všechny kovové součásti. Když se vám jakýkoliv díl rozbije, stačí ho vyfotografovat a obrázek odeslat výrobci. Nový díl vám přijde poštou.

Na první pohled trochu UFO, ale hned na druhý poznáte, že jde vlastně "jen" o pár součástek: tělo, dvě ramena, páku s kávovým sítkem, tlakový mechanismus a odkapávač. Nic víc.

Shrnuto a podtrženo - proč byste si měli kávovar ROK pořídit?

S ROKem budete mít dokonalou kontrolu nad přípravou svého espressa. Stačí vaše šikovné ruce.
S ROKem se budete cítit okouzleně. Tenhle minimalistický design je prostě unikátní.
S ROKem budete dlouho, má neobyčejně vysokou trvanlivost.

Pokud byste to chtěli dotáhnout k dokonalosti, doporučujeme ke kávovaru dokoupit ROK Grinder a kvalitní tamper - ideálně průměr 51 mm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

rok-logo

Filozofií firmy ROK je pomáhat dobrému a slušnému kávovému lidu na jeho cestě do kávové nirvány. Věří, že se správným nástrojem se může kdokoli naučit, jak si připravit vynikající šálek kávy. Cítí, že výroba věcí, které vydrží, je důležitá, a proto jsou všechny naše výrobky konstruovány s ohledem na udržitelnost materiálů a metod. Jsou to londýnští milovníci kávy.