Moccamaster kávovar KBG Select broušený nerez

Kód: 057006
Doprava zdarma
Značka: Moccamaster
ZDARMAZDARMA
Moccamaster KBG Select broušený nerez
5 975 Kč / ks 4 938,02 Kč bez DPH
Objednáme pro vás
Můžeme doručit do:
2.6.2023

Moccamaster KBG Select  je vysoce kvalitní kávovar, který jednoduše připraví skvělou překapávanou kávu. Umí udržovat stálou teplotu 92-96°C po celou dobu extrakce. Kávovary Moccamaster jsou vyráběny ručně v Holandsku a je u nich kladen velký důraz na kvalitu a původ materiálů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technivorm Moccamaster KBG-741 AO je výsledkem několika desítek let zkušeností. Je to jednoduchý a přitom skvostný kávovar. Díky silnému měděnému topnému tělesu (1520W) umí Moccamaster přivést vodu k varu během několika vteřin a až 1,25l dokonalé filtrované kávy Vám vykouzlí během 6 minut. Káva je přitom výjimečné chuti, má plné tělo a bohaté aroma

Tento nový model Moccamaster KBG Select je certifikován pro 10 a 6 šálků, přičemž tuto možnost jednoduše zvolíte přepínačem. Při volbě přípravy na 6 šálků bude průtok pomalejší. Výsledkem bude vždy aromatický šálek kávy s plnou chutí, bez ohledu na množství šálků. 

Obsluha je velice jednoduchá: do nádržky nalijete vodu a do propláchnutého papírového filtru nasypete čerstvě namletou kávu. Stačí už jen stisknout hlavní spínač, počkat si pár minut a skvělá káva je připravena k servírování. Funkce ohřevu vody se vypne automaticky. Pokud plánujete pít kávu o něco později, je k dispozici aktivně vyhřívaná podložka na karafu, která se ovládá pomocí druhého podsvíceného spínače a která vám bude udržovat kávu stále teplou.

Moccamaster dodržuje správnou teplotu spařování 92–96 °C, čímž si vysloužil certifikaci ECBC, SCAE a SCAA. Teplota vody v karafě je pak udržována na příjemných 80–85 °C. Model je vybaven dripperem, který se automaticky uzavře hned po vyjmutí karafy pod ním, a nedovolí tak kávě dále kapat na vyhřívanou podložku. Karafa je osazena trubičkou vedoucí až na dno nádoby, kterou se zajišťuje rovnoměrné promíchání hotové kávy, které je důležité jak z hlediska teploty, tak z hlediska chuti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: