Kávoši z KAVA.CZ vám přejí klidný rok 2021 a mnoho zdraví.

Marley Coffee Keep On Moving

Kód: 038020
Značka: Marley Coffee
od 249 Kč –10 %
Marley Coffee Keep On Moving
od 249 Kč –10 % od 224 Kč / ks od 194,78 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Chuť kávy Marley Coffee Keep On Moving příjemně plyne v rytmu stejnojmenné písně Boba Marleye. Světlé pražení kávových zrn vám odhalí spletitou škálu ovocných chutí, jemnou chuť pražených oříšků doplněnou o citrónové a květinové tóny.

Hmotnost kávy: 227 g
Objednáme pro vás | 038020
Můžeme doručit do: 27.1.2021
249 Kč
224 Kč / ks
194,78 Kč bez DPH
Hmotnost kávy: 1 kg
Skladem (1 ks) | 038021
Můžeme doručit do: 22.1.2021
747 Kč
672 Kč / ks
584,35 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Značková káva
Typ: zrnková káva
Úroveň pražení: světlé
Chuťový profil: sušené tropické ovoce, pražené ořechy
Ideální příprava: French press, Aeropress, filtr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

marleycoffee--logo

Bob Marley vyrůstal ve farmářské oblasti Jamajky Nine Mile, kde získal hluboký respekt k přírodě a lidskosti, který se stal jeho celoživotním krédem. Celý život se chtěl vrátit k farmaření, ale předčasná smrt mu v tom zabránila. Jeho sen o pěstování kávy mu splnil až jeho syn Rohan. Kávu nazval Marley Coffee. Inspiraci pochytil od své babičky, která sušila divokou kávu na slunci, vyloupala jí, upražila, a takto si jí připravovala každé ráno. Tento proces se v rodině předával z generace na generaci a ona jej dovedla k dokonalosti. Podle jejího receptu se vyrábí Marley Coffee.

Marley Coffee, "international gourmet coffee company", založil Rohan Marley a jeho kamarád Shane Whittle. BIO - Organics kávová zrna získávají z celého světa, včetně Etiopie, Střední Ameriky a Jamajky. Ve všech regionech se Marley Coffee snaží podporovat životní prostředí a trvale udržitelný rozvoj. 

Rohanova plantáž na Jamajce v pohoří Blue Mountains u Portlandu, produkuje kávu bez použití jakýchkoli hnojiv a pesticidů.

Nemalá část zisku Marley Coffee jde na charitu, konkrétně na výstavbu dětských hřišť. Nejde tedy jen o bio kávu, ale také kávou etickou, na základě rastamanské filozofie. Kromě toho značka podporuje nadaci The Kicks For Cause.

Většina druhů Marley Coffee je pojmenován po některé z Bobových reggae skladeb. je tedy docela možné, že až se s jednou z nich usadíte do pohodlného křesla, abyste si ji v klidu vychutnali, dost možná si přitom budete broukat skladbu, která kávě dala jméno.