Milí zákazníci. Po letech se stěhujeme z naší provozovny v Praze. Zásilky všemi dopravci odchází jako obvykle, jen bohužel osobní odběr v Praze již nebude možný. Jakmile budeme kompletně přestěhovaní, zase vás rádi uvidíme. Tentokrát už ale na novém místě v areálu Pivovaru Český Brod.

Mokarico Mokarico

Kód: 014000
Značka: Mokarico
579 Kč / ks 503,48 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Bohatá a harmonická, plná, sladká, s jemnou aciditou. Vítěz International Coffee Tasting (ICT) 2006. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná směs s perfektní vyvážeností kyselosti, plnosti, vůně, chuti a sladkosti. Skvěle kombinuje oblíbenou brazilskou Santos, citrusovou Arabiku z Kostariky, čokoládovou Arabiku ze Santa Dominga, přirozeně sladkou etiopskou Arabiku a nejlepší indickou Robustu, která dává kávě kořeněnou a zaoblenou chuť. Výsledkem je vyvážené espresso plného těla, sladké zaoblené chuti s jemnou aciditou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Značková káva
Typ: zrnková káva
Úroveň pražení: střední
Chuťový profil: hořká čokoláda
Certifikace: Vítěz International Coffee Tasting (ICT)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

mokarico-logo

Caffe Mokarico je pražírna z Toskánska nedaleko Florencie, kterou založili bratři Igina a Corrada Paladini. Bratři společnost vedli do roku 1984 a v současnosti je v čele vnuk jednoho z bratrů Marco Paladini, který udržuje všechna tajemství, která se týkají zpracování a pražení kávy.

Směs Mokarico je garancí kvality. Získala certifikaci Espresso Italiano Certificato udělovanou institutem pro testování kvality INEI (Istituto Nazionale Espresso Italiano). V roce 2006 byla oceněna zlatou medailí v mezinárodní soutěži International Coffee Tasting (ICT) v kategorii Espresso.