Kolumbie Cedro Panisillo

Kolumbie Cedro Panisillo

529
včetně DPH
Kolumbie Cedro Panisillo
Kód: 070018
na objednávku

Kolumbie Cedro Panisillo je prvotřídní Arabika s intenzivní aciditou připomínající sladkou dužinu broskví, šťavnaté klementinky a červené pomeranče. Doporučujeme ji zejména pro přípravu v dripu, chemexu nebo french pressu.

Kolumbie Cedro Panisillo je prvotřídní Arabika s intenzivní aciditou připomínající sladkou dužinu broskví, šťavnaté klementinky a červené pomeranče. V chuti můžete nalézt granátové jablko a sladké rozinky, které doprovází jemné tóny kandovaného ovoce. V dochuti se mění do nugátovo-čokoládova.

Doporučujeme ji zejména pro tzv. alternativní přípravu kávy, kde vynikne její jedinečnost.

Tato káva se pyšní vítězstvím v národním kole Cup of Excellence. Za prvotřídní kvalitou kávy Kolumbia Cedro Panisillo stojí neutuchající nadšení majitelky Diany Ceneida Pantoja. Její farma Cedro Panisillo se nachází vysoko v kolumbijských horách přes 2000 metrů nad mořem v oblasti Nariño. Na farmě jsou používána výhradně přírodní hnojiva. Při sběru kávových třešní jsou vybírány jen ty nejzralejší plody, kterým je následně dopřána dlouhá 14 hodinová fermentace. Následně je káva sušena horkým kolumbijským sluncem v nadmořské výšce přes 3000 metrů nad mořem.

Vyberte si variantu
500g světlé pražení
529
včetně DPH
minus
plus
logo doprava Při objednávce nad 2000 Kč je DOPRAVA ZDARMA