Kávoši z KAVA.CZ vám přejí klidný rok 2021 a mnoho zdraví.

Naturpark12 Burundi Kibingo 250g

Kód: 045022
Značka: Naturpark12
295 Kč / ks 256,52 Kč bez DPH 1 180 Kč / 1000 g
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
9.3.2021

Káva s květinovým aroma a chutí borůvek a černého rybízu. Praženo pro alternativy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Káva Burundi Kibingo je z regionu Kayanza. Jedná se o odrůdu Red bourbon, která je pěstována v nadmořské výšce 1700 až 1900 m.n.m. a prochází naturálním zpracováním. Její vůně je lehká - květinová. V chuti ucítíte borůvky a černý rybíz.

Stejně jako další kávy z pražírny Naturpark12 má i káva Burundi své maskoty v podobě babočky pavího oka a veverky obecná. Je to proto, že pražírna cítí silné zakotvení ve svém působišti Kokořínsku. Všechna zvířátka na obalech tam tuto oblast připomínají, neboť jsou přirozenou součástí CHKO Kokořínsko. Poznávejte přírodu, poznávejte naši kávu. 

Naturpark 12  stojí už od svého vzniku na moderních principech sociální ekonomiky. Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie a Keni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

LOGO NATURPARK12

Naturpark12 - Čerstvá pražená káva s neobyčejným příběhem

Projekt Naturpark12 vznikl pod hlavičkou spolku Revenium, který stojí také za několika úspěšnými projekty jako třeba NEJSEMTABU, Lighthouse a Inspirante, a který si dává za cíl všestranně podporovat pracovní uplatnění osob se zdravotním postižením a sociálním znevýhodněním.

Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie a Keni.