Kdo se skrývá za KAVA.CZ - Kávoši jsme my

K%C3%A1vo%C5%A1i

Pokud právě čtete tyto řádky, zřejmě vás zajímá, kdo jsme, jak dlouho a proč to celé vlastně děláme, což nás moc těší. Tak pojďme na to.

Jak to celé začalo?

První objednávka na www.kava.cz přistála léta páně 2003. Tehdy jsme u toho nebyli, ale traduje se, že šlo o první skutečně specializovaný e-shop s kávou v České republice.

Kami, Martin a skejtové závody

K e-shopu KAVA.CZ jsme se dostali úplnou náhodou díky starý partě skejťáků v roce 2010. Slovo dalo slovo a my v tom lítaly až po uši a nezastavil nás ani drobný detail, že jsme do té doby kávu nepili :-). Převzali jsme první zásoby, původní e-shop v krapet havarijním stavu a několik zákazníků, z nichž někteří jsou s námi až do dnes a my si toho velice vážíme.

S kávou se dá začít i ve čtyřiceti

Prodávat a nepít kávu se opravdu dlouho nedá, a tak jsme si dali naše první kafe. A vida, už jsme byli lapení. V průběhu let jsme se obklopovali lidmi, kteří kávě skutečně rozumí, hledali přátele mezi pražiči a dodavateli, se kterými se nám bude dařit nejen obchondě, ale také lidsky. Ochutnali jsme nespočet kafí, abychom zjistili… že vývoj nikdy nekončí.

Káva z celého světa nejen od věhlasných světových, ale i lokálních pražíren

V nabídce KAVA.CZ byl od prvopočátku mix značkových i čerstvě pražených káv, což nám dávalo smysl, a tak jsme to tak nechali i dál. Jen se nám za tu dobu nabídka trochu proměnila. Za důležité považujeme kvalitu, různorodost a čerstvost kávy, a tomu přizpůsobujeme i naše portfolio, přičemž postupně se čím dál víc stěhujeme do lokálních vod. Spolupracujeme s několika výbornými pražiči, pro které je káva vášní a zároveň k nám mají také lidsky blízko. Kávu si necháváme pražit každý týden a snažíme se ji točit tak, abyste nemuseli dlouhod čekat. Může se však stát, že ji budeme pražit až přímo pro vás na objednávku.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení