Wacaco Pipamoka

Kód: 044446
1 399 Kč / ks 1 156,20 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Možnosti doručení

Wacaco Pipamoka je cestovní kávovar pro přípravu filtrované kávy. Stačí horká voda, káva a trocha vlastní síly. S tímto zařízením můžete velmi snadno a rychle připravit výbornou kávu, kterou si můžete užít během dojíždění, v práci, nebo na vašich cestách. 

Detailní informace

Detailní popis produktuPřipravte si svojí kávu z nomádského kávovaru Pipamoka. Kávovar Pipamoka je navržený a zkonstruovaný společností Wacaco a obsahuje vše, co potřebujete k přípravě dokonale vyvážené filtrované kávy.

Nová technika Pipamoka je schopna v jediném okamžiku extrahovat celý šálek filtrované kávy a odlišuje se tak od ostatních zařízení. Jedná se o patentovanou konstrukci doplněnou inovativním mechanismem vytvářejícím podtlak. Podtlak vytvoří sací sílu, která odvádí horkou vodu dolů skrze mletou kávu. Káva se pak filtruje přímo do izolovaného termohrnku, kde vydrží horká po dobu několika hodin. Díky této nové metodě si během dvou minut můžete vychutnat lahodný šálek kávy s plnou chutí.

Pipamoka používá permanentní mikrofiltr (nepotřebujete papírové filtry, čímž ušetříte a také omezíte množství generovaného odpadu) tak, aby vzácné přírodní oleje přítomné v kávových zrnech mohly projít přímo do vašeho šálku, což přispívá k výraznější chuti. Tento způsob vaření kávy je podobný standardním metodám odkapávání nebo infuze, v poměru téměř 1:15 (1 g mleté kávy na 15 ml vody). Pro optimální výkon vaření doporučujeme použít středně až středně hrubě mletou kávu.

Rozměry: 73 x 182 mm
Hmotnost: 425 g
Objem zásobníku na vodu: 300 ml
Objem zásobníku na kávu: 16 g
Držení teploty: 3 - 4 hodiny
Maximální tlak: 18 barů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: