Milí zákazníci. Po letech se stěhujeme z naší provozovny v Praze. Zásilky všemi dopravci odchází jako obvykle, jen bohužel osobní odběr v Praze již nebude možný. Jakmile budeme kompletně přestěhovaní, zase vás rádi uvidíme. Tentokrát už ale na novém místě v areálu Pivovaru Český Brod.

Illy Olimpia Zagnoli 2 šálky na espreso

Kód: 006305
Značka: Illy
990 Kč / balení 818,18 Kč bez DPH 495 Kč / 1 ks
Skladem (6 balení)
Můžeme doručit do:
1.10.2020
Limitovaná edice šálků na espreso illy OLIMPIA ZAGNOLI je retro, veselá a barevná. Sada je zabalena v luxusním dárkovém balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novoá kolekce šálků illy Olimpia Zagnoli představuje setkání šesti žen různých charakterů, které se potkávají v kavárně. Tam si povídají a smějí se společně nad šálkem espresa, každá z nich má odlišné názory a svůj osobitý pohled na svět, přesto jsou si v tuto chvíli tak blízké. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Illy_logo

illycaffè založil v roce 1933 v Terstu Francesco Illy. Dnes je společnost vedena třetí generací rodiny. Hlavními hodnotami illycaffè  jsou vášeň pro dokonalost a etika. Vášeň pro dokonalost se projevuje láskou ke kráse a úctou k dobře vykonané práci a etika ve smyslu postupného budování hodnoty prostřednictvím udržitelného růstu, transparentnosti a rozvoje lidí. vášeň illy pro dokonalost zahrnuje producenty kávy v Jižní a Střední Americe, Indii a Africe a zlepšuje jejich životy. Vyjadřuje se v ní touha vytvořit hodnotu pro všechny své zúčastněné strany, což vedlo k tomu, že se společnost stala první na světě, která získala certifikaci „Responsible Supply Chain Process“ od DNV (Det Norske Veritas), což osvědčuje udržitelnost celého dodavatelský řetězec.