POZOR! V pátek 02.06.2023 má expedice zavřeno z důvodu odstávky elektřiny v areálu. Omlouváme se.

Jura Filtr Claris PRO Smart

Kód: 024108
Značka: Jura
899 Kč / ks 742,98 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
6.6.2023

Jura Filtr Claris PRO Smart je vysoce výkonný filtr určený pro profesionální kávovary Jura. Tento filtr nabízí ještě větší filtrační kapacitu než běžné filtry Claris a umožňuje tak připravovat kávu s ještě vyšší kvalitou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mezi hlavní výhody filtru Jura Claris PRO Smart patří:

  1. Vysoká filtrační kapacita - Filtr Claris PRO Smart nabízí až dvojnásobnou filtrační kapacitu než běžné filtry Claris, což znamená méně výměn filtrů a nižší náklady na údržbu.

  2. Ochrana kávovaru - Filtr Claris PRO Smart snižuje tvorbu vodního kamene a tím chrání kávovar před jeho škodlivými účinky.

  3. Zlepšení chuťových vlastností kávy - Filtr Claris PRO Smart odstraňuje nežádoucí látky z vody, jako jsou chlor, těžké kovy a další nečistoty, což výrazně zlepšuje chuť a aroma připravované kávy.

  4. Snadná instalace a použití - Filtr Claris PRO Smart je snadno vyměnitelný a lze ho snadno vložit do kávovaru Jura.

  5. Monitorování stavu filtru - Filtr Claris PRO Smart je vybaven funkcí, která monitoruje stav filtru a informuje uživatele, kdy je třeba ho vyměnit.

Celkově je filtr Jura Claris PRO Smart vysoce kvalitní a výkonný filtr, který je ideální pro profesionální kávovary Jura. Jeho vysoká filtrační kapacita a ochrana kávovaru jsou zvláště výhodné pro intenzivní použití v kavárnách a restauracích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

jura- logo

Švýcarský výrobce JURA se od roku 1931 specializuje na výrobu kávovarů. V současnosti je na samé špičce mezi výrobci automatických kávovarů pro domácí i profesionální použití. Ve svých kávovarech nabízí špičkové technologie. Například P.E.P.© (Impulzní extrakční proces pro dokonalé espresso), I.W.S.® (Inteligentní vodní systém), mlýnky Aroma+ a technologie dokonalé smetanově hladké mléčné pěny. JURA spolupracuje s nejlepšími baristy světa a drží se na technologické inovační špičce.