Milí zákazníci. Po letech se stěhujeme z naší provozovny v Praze. Zásilky všemi dopravci odchází jako obvykle, jen bohužel osobní odběr v Praze již nebude možný. Jakmile budeme kompletně přestěhovaní, zase vás rádi uvidíme. Tentokrát už ale na novém místě v areálu Pivovaru Český Brod.

Papírové filtry pro Hario Vacpot Technica 100 ks

Kód: 062017
Značka: Hario
190 Kč / ks 157,02 Kč bez DPH 1,90 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Zásoba 100 papírových filtrů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Papírové filtry pro všechny nadšence Vacuum potu. Protože se bavlněný filtr hůře udržuje, přišla firma Hario s papírovými pr snadnější přípravu a údržbu. Nutno dokoupit adaptér pro uchycení filtrů. Vhodné pro Vacuum pot TCA-3 i TCA-5.

Bavlna nebo papír?

Bavlna nefiltruje kávu tak jemně jako papírové filtry, káva je tak více výrazná. Naopak díky filtraci papírového filtru je káva čistší a chuťově delikátnější. Papírový filtr je pouze na jedno použití, bavlněný vydrží až 100 cyklů. Počítejte ale s náročnější údržbou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Logo-Hario

Společnost Hario se od roku 1920 věnuje designu, výrobě a prodeji žáruvzdorného skla a jako jediný výrobce žáruvzdorného skla má v Japonsku i továrnu. V roce 1964 rozšířili výrobu o domácí potřeby včetně kávovaru Vacumpot a pokračovali výrobou širokého sortimentu zboží pro milovníky kávy.