Kávovar Illy E.S.E. EASY + 18 ESE podů Illy v hodnotě 179 Kč

Kód: 006072
Doprava zdarma
Značka: Illy
ZDARMAZDARMA
ilii ese elite
3 599 Kč / ks 2 974,38 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.9.2023
Možnosti doručení

Kávovar Illy E.S.E. EASY je maličký kávovar pro přípravu kávy z E.S.E. podů. Jednoduchá příprava a kompostovatelný odpad jsou hlavní výhody tohoto způsobu přípravy kávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Papírové E.S.E.pody jsou zajímavé díky svému ekologickému dopadu v porovnání s plastovými kapslemi. Kávovar Illy E.S.E. EASY najde využití nejen v domácnostech, ale i menších firmách.

Rozměry v cm jsou 11 š x 32 h x 26 v

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Illy_logo

illycaffè založil v roce 1933 v Terstu Francesco Illy. Dnes je společnost vedena třetí generací rodiny. Hlavními hodnotami illycaffè  jsou vášeň pro dokonalost a etika. Vášeň pro dokonalost se projevuje láskou ke kráse a úctou k dobře vykonané práci a etika ve smyslu postupného budování hodnoty prostřednictvím udržitelného růstu, transparentnosti a rozvoje lidí. vášeň illy pro dokonalost zahrnuje producenty kávy v Jižní a Střední Americe, Indii a Africe a zlepšuje jejich životy. Vyjadřuje se v ní touha vytvořit hodnotu pro všechny své zúčastněné strany, což vedlo k tomu, že se společnost stala první na světě, která získala certifikaci „Responsible Supply Chain Process“ od DNV (Det Norske Veritas), což osvědčuje udržitelnost celého dodavatelského řetězce.