Coffee Club Jamaica Blue Mountain 227 g

Kód: 077018
Značka: Coffee Club
1 380 Kč / ks 1 200 Kč bez DPH 42,56 Kč / 7 g
Dočasně nedostupné

Káva Jamaica Blue Mountain patří nejen mezi nejznámější kávy na světě, ale díky své neopakovatelné chuti i mezi nejvíce ceněné kávy. Řada milovníků kávy o ní říká, že to není jen káva. Je to zážitek, který nemá srovnání. Věříme, že i Vás si tato káva získá velmi jemnou vůní s tóny sladkých pomerančů, exotických květin a čokolády.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sklizeň Jamaica Blue Mountain má lehké až středně plné tělo, ale její chuť je hedvábná, mírně hořkosladká s náznaky křupavé čokolády a pomerančové kůry. Čokoládové tóny s tóny pomerančů pak působivě dominují v dlouhotrvající dochuti s čistým a svěžím závěrem.

Káva Jamaica Blue Mountain patří mezi kávy, které prochází jednou z nejhlídanějších selekcí kávy a díky tomuto pečlivému výběru je každé její zrnko dokonalé. Už při prvním pohledu na zelenou kávu Jamaica Blue Mountain je zjevné, jak moc se tato káva odlišuje od ostatních.

Káva Jamaica Blue Mountain je zajímavá i svým zpracováním. Je složená z  95% promyté a 5% polopromytá a přírodní kávy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Latinská Amerika
Typ: zrnková káva
Úroveň pražení: střední
Země původu: Jamajka
Farma: Wallenford
Arabika/Robusta: 100% Arabika
Poloha: 900 - 1700 m.n.m.
Zpracování: promytá
Chuťový profil: hořká čokoláda, pomerančová kůra, hořkosladká

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

CoffeeClub_logo

Kávu vnímáme doslova všemi smysly. Vždy záleží na chuti, ale ​neméně důležitý je i způsob servírování, přátelé se kterými si šálek vychutnáváme. V Coffee Clubu Vám přinášíme výběrovou kávu. Naše práce začíná hledáním nejlepších kávových sklizní na plantážích a pokračuje v naší pražírně pečlivým pražením a balením kávy. Káva k Vám urazí dlouhou cestu, na jejímž konci Vás čeká opravdový zážitek. Zážitek pro Vás i Vaše přátele.