Illy šálky na kapučíno 2022 Pascale Marthine Tayou (2 ks)

Kód: 006313
Značka: Illy
1 850 Kč / sada 1 528,93 Kč bez DPH 925 Kč / 1 ks
Skladem (1 sada)
Můžeme doručit do:
30.5.2023

Limitovaná sada porcelánových šálků Illy od výtvarníka Pascale Marthine Tayou pro rok 2022 s africkými kořeny pro nespoutané kapučíno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná sada šálků Illy pro rok 2022 s africkými kořeny pro nespoutané kapučíno. Design šálků navrhl světově uznávaný africký umělec Pascale Marthine Tayou. Hlavním motivem této kolekce je maska, opakující se prvek v autorově tvorbě, který odkazuje na otázky identity a přetvářky. Jeho umění kombinuje inspirace z různých kultur a geografických oblastí a sám umělec o něm mluví jako o barevné poctě životu plnému nových možností.

Max Petrone

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Illy_logo

illycaffè založil v roce 1933 v Terstu Francesco Illy. Dnes je společnost vedena třetí generací rodiny. Hlavními hodnotami illycaffè  jsou vášeň pro dokonalost a etika. Vášeň pro dokonalost se projevuje láskou ke kráse a úctou k dobře vykonané práci a etika ve smyslu postupného budování hodnoty prostřednictvím udržitelného růstu, transparentnosti a rozvoje lidí. vášeň illy pro dokonalost zahrnuje producenty kávy v Jižní a Střední Americe, Indii a Africe a zlepšuje jejich životy. Vyjadřuje se v ní touha vytvořit hodnotu pro všechny své zúčastněné strany, což vedlo k tomu, že se společnost stala první na světě, která získala certifikaci „Responsible Supply Chain Process“ od DNV (Det Norske Veritas), což osvědčuje udržitelnost celého dodavatelského řetězce.