Káva s vaší etiketou 250 g
Voňavý dárek pro vaše obchodní partnery, zaměstnance a klienty. 250 g čerstvě pražené kávy dle vašeho výběru s vlastním logem či celou etiketou.




Na přání vám upražíme jakoukoli kávu z naší nabídky a zabalíme ji do sáčků s vaším logem či věnováním. Získáte tak originální a přitom cenově velmi dostupný dárek pro své obchodní partnery, zákazníky či zaměstnance.

Dárkových káv jsme již napražili nespočet a vždy měli obrovský úspěch. Pokud váháte, jakou kávu jako dárek vybrat, doporučujeme naši nejoblíbenější espreso směs – Královskou volbu, která je, řekněme, taková univerzální. Je hezky vyvážená bez známky acidity a chutná po čokoládě a oříšcích.
Po dohodě je možné vyrobit etiketu na jakoukoliv naší čerstvě praženou kávu (podle kávy se pak odvíjí cena).
Minimálně objednávka pro kávu s vlastní etiketou je 20 ks.

Pokud máte o kávu s vlastní etiketou zájem, napište nám na objednavky@kava.cz, ozveme se vám a domluvíme se na podrobnostech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Firemní dárky |
|---|---|
| Typ: | zrnková káva, čerstvě pražená káva |
| Velikost balení: | 250 g |
| Doporučené použití: | espreso, filtr |
| Příprava: | Automatický kávovar, Pákový kávovar, Překapávač, Moka konvička, French press, AeroPress, Chemex, Dripper |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
