XC Alchemy Bílá vína

Kód: 078205
Značka: XC Alchemy
132 Kč / ks 114,78 Kč bez DPH
Skladem (18 ks)
Můžeme doručit do:
13.4.2021
Jedinečná 44% bílá čokoláda ochucená bylinami, čajem, kořením a himalájskou solí. Speciálně vytvořená pro snoubení se suchými bílými víny odrůd Pálava. Tramín a Muškát. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Polosuchá aromatická kulatá bílá vína s květinovým aroma a chutí žlutomasého ovoce s nádechem kořenitě medových tónů odrůd Tramín červený, Pálava, suchý Muškát či polosladká Rulanda bílá.

20 g - 4 ks čokolády 

K výrobě čokolády používá XC Alchemy jen prvotřídní suroviny. Žádný palmový olej, ani náhražky!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

choco-logo-new

“Jakým géniem může člověk být, je-li motivován touhou po potěšení. Skutečně, přes všechny naše vědecké a gastronomické poznatky nedokážou slova ni chemické vzorce vystihnout, proč čokoláda přináší nejen fantastické chuťové zážitky, ale i pocity blaženosti, štěstí a vzrušení. Čokoláda, to je takový sex na jazyku. Čokoláda patří z technologického hlediska mezi nejpozoruhodnější a nejgeniálnější lidské výtvory. Díky naší nepřekonatelné vynalézavosti a kreativnímu duchu jsme postupně našli způsob, jak z poměrně nevábného bílého dužnatého plodu bez chuti rostoucího v hlubokých tropických pralesech, vyrobit chladnou, tvrdou, tmavou, křehkou a chutěmi nabitou hmotu. Hmotu, která má jediný úkol - rozpustit se nám v ústech, zaplavit nám všechny smysly chladivými, ale i hřejivými hořkosladkými tóny opojných chutí a v centrech rozkoše našeho mozku zažehnout požár. Tato čokoláda je můj osobní hold tomuto pokrmu bohů a je vyleděná o nejlepší a nejrafinovanější chutě, které jsem vytvořil a poznal za posledních deset let. Poslal jsem tam prostě to nejlepší z kakaovníkových plantáží i svého umu ochucování a stvořil edici pro pravověrné čokoholiky.” DANIEL SYROVÝ chocolate alchemist