XC Alchemy čokoláda k bílému vínu

Kód: 078205
Značka: XC Alchemy
132 Kč / ks 114,78 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2021
Plná a kořenitá 44% bílá čokoláda s bylinami, čajem, kořením a himalájskou solí k bílému vínu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Čtyři kytičky kořenité 44% bílé čokolády s bylinami, čajem, kořením a himalájskou solí. Čokoládu vytvořil chocolatier Dan Syrový speciálně pro snoubení se suchými nebo polochuchými bílými víny odrůd Pálava, Tramín červený, Muškát nebo Rulanda bílá.
 
Složení: kakaové máslo (podíl min. 44 %), sušená smetana, třtinový cukr, koření a byliny, himalájská panenská sůl, přírodní vanilka Tahitensis, emulgátor: sojový lecitin, (alergeny: Vanilka, mléko, stopy ořechů a pylů). 
 

Hmotnost: 24 g (4 čokoládové kytičky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

choco-logo-new

“Jakým géniem může člověk být, je-li motivován touhou po potěšení. Skutečně, přes všechny naše vědecké a gastronomické poznatky nedokážou slova ni chemické vzorce vystihnout, proč čokoláda přináší nejen fantastické chuťové zážitky, ale i pocity blaženosti, štěstí a vzrušení. Čokoláda, to je takový sex na jazyku. Čokoláda patří z technologického hlediska mezi nejpozoruhodnější a nejgeniálnější lidské výtvory. Díky naší nepřekonatelné vynalézavosti a kreativnímu duchu jsme postupně našli způsob, jak z poměrně nevábného bílého dužnatého plodu bez chuti rostoucího v hlubokých tropických pralesech, vyrobit chladnou, tvrdou, tmavou, křehkou a chutěmi nabitou hmotu. Hmotu, která má jediný úkol - rozpustit se nám v ústech, zaplavit nám všechny smysly chladivými, ale i hřejivými hořkosladkými tóny opojných chutí a v centrech rozkoše našeho mozku zažehnout požár. Tato čokoláda je můj osobní hold tomuto pokrmu bohů a je vyleděná o nejlepší a nejrafinovanější chutě, které jsem vytvořil a poznal za posledních deset let. Poslal jsem tam prostě to nejlepší z kakaovníkových plantáží i svého umu ochucování a stvořil edici pro pravověrné čokoholiky.” DANIEL SYROVÝ chocolate alchemist