XC Alchemy čokoláda k červenému vínu

Kód: 078200
Značka: XC Alchemy
132 Kč / ks 114,78 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Extravagantní 78% hořká čokoláda z Brazílie s kořením, která se harmonicky snoubí s červeným vínem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyři kytičky z 78% hořké čokolády z kakaových bobů z Brazílie se 17 druhy koření, bylinami a diamantovou solí "fleur de sel" z Camargue, speciálně laděná chocolatierém Danem Syrovým. Tuto čokoládu si nejlépe vychutnáte s plnými těžkými červenými víny odrůd Malbec, Syrah a Cabernet Sauvignon.
  

Složení: kakaové boby (kakaový podíl min. 78 %), kakaové máslo, třtinový cukr, koření a byliny, diamantová himalájská sůl, přírodní vanilka, emulgátor: sojový lecitin, (alergeny: Vanilka, stopy ořechů a pylů). 

Hmotnost: 24 g (4 čokoládové kytičky)

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

choco-logo-new

“Jakým géniem může člověk být, je-li motivován touhou po potěšení. Skutečně, přes všechny naše vědecké a gastronomické poznatky nedokážou slova ni chemické vzorce vystihnout, proč čokoláda přináší nejen fantastické chuťové zážitky, ale i pocity blaženosti, štěstí a vzrušení. Čokoláda, to je takový sex na jazyku. Čokoláda patří z technologického hlediska mezi nejpozoruhodnější a nejgeniálnější lidské výtvory. Díky naší nepřekonatelné vynalézavosti a kreativnímu duchu jsme postupně našli způsob, jak z poměrně nevábného bílého dužnatého plodu bez chuti rostoucího v hlubokých tropických pralesech, vyrobit chladnou, tvrdou, tmavou, křehkou a chutěmi nabitou hmotu. Hmotu, která má jediný úkol - rozpustit se nám v ústech, zaplavit nám všechny smysly chladivými, ale i hřejivými hořkosladkými tóny opojných chutí a v centrech rozkoše našeho mozku zažehnout požár. Tato čokoláda je můj osobní hold tomuto pokrmu bohů a je vyleděná o nejlepší a nejrafinovanější chutě, které jsem vytvořil a poznal za posledních deset let. Poslal jsem tam prostě to nejlepší z kakaovníkových plantáží i svého umu ochucování a stvořil edici pro pravověrné čokoholiky.” DANIEL SYROVÝ chocolate alchemist