V poslední době platební brána občas hlásí chybu. Pro urychlení dokončení nákupu můžete zaplatit převodem.
Účet pro platbu v Kč: 2200249643/2010 a variabilní symbol je číslo objednávky.

XC Alchemy čokoláda k sektu

Kód: 078207
Značka: XC Alchemy
132 Kč / ks 114,78 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2022

Elegantní a svěží 42% bílá čokoláda s květy, kořením, solí speciálně vytvořená pro párování k sektu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyři kytičky z 80% hořké čokolády z kakaových bobů z Ugandy se 17 bylinami, orientálním kořením, pepřem a dotekem zauzené mořské soli. Tuto čokoládu si nejlépe vychutnáte s pivem typu Stout.
 
Stout je tmavé pivo vyráběné z praženého sladu a ječmene, chmelu, vody a pivních kvasinech svrchně kasících. Má charakteristickou hustou pěnu, tmavou barvou a příchuť po praženém sladu, někdy ovoci. Asi nejznámější Stout je u nás Guinness. XC čokoládu STOUT však můžete párovat s jakýmkoliv černým pivem.
 
Snoubení: Zavěste xc čokoládu na okraj sklenice. Nejprve si přivoňte a objevujte společné aroma piva a xc čokolády. Ukousněte kousek xc čokolády, nechte ji pomalu rozplynout na jazyku. Poté se přes ní napijte
.

Složení: kakaové boby (kakaový podíl min. 80 %), kakaové máslo, třtinový cukr, koření a byliny, sůl, přírodní vanilka, emulgátor: sojový lecitin, (alergeny: Vanilka, stopy ořechů a pylů).

Hmotnost: 24 g (4 čokoládové kytičky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

choco-logo-new

“Jakým géniem může člověk být, je-li motivován touhou po potěšení. Skutečně, přes všechny naše vědecké a gastronomické poznatky nedokážou slova ni chemické vzorce vystihnout, proč čokoláda přináší nejen fantastické chuťové zážitky, ale i pocity blaženosti, štěstí a vzrušení. Čokoláda, to je takový sex na jazyku. Čokoláda patří z technologického hlediska mezi nejpozoruhodnější a nejgeniálnější lidské výtvory. Díky naší nepřekonatelné vynalézavosti a kreativnímu duchu jsme postupně našli způsob, jak z poměrně nevábného bílého dužnatého plodu bez chuti rostoucího v hlubokých tropických pralesech, vyrobit chladnou, tvrdou, tmavou, křehkou a chutěmi nabitou hmotu. Hmotu, která má jediný úkol - rozpustit se nám v ústech, zaplavit nám všechny smysly chladivými, ale i hřejivými hořkosladkými tóny opojných chutí a v centrech rozkoše našeho mozku zažehnout požár. Tato čokoláda je můj osobní hold tomuto pokrmu bohů a je vyleděná o nejlepší a nejrafinovanější chutě, které jsem vytvořil a poznal za posledních deset let. Poslal jsem tam prostě to nejlepší z kakaovníkových plantáží i svého umu ochucování a stvořil edici pro pravověrné čokoholiky.” DANIEL SYROVÝ chocolate alchemist