Milí zákazníci. Po letech se stěhujeme z naší provozovny v Praze. Zásilky všemi dopravci odchází jako obvykle, jen bohužel osobní odběr v Praze již nebude možný. Jakmile budeme kompletně přestěhovaní, zase vás rádi uvidíme. Tentokrát už ale na novém místě v areálu Pivovaru Český Brod.

Timemore Chestnut G1 ruční mlýnek černý/dřevo

Kód: 050024
Doprava zdarma
Značka: Timemore
4 099 Kč / ks 3 387,60 Kč bez DPH
Objednáme pro vás
Můžeme doručit do:
4.11.2020

Ruční mlýnek Timemore Chestnut G1 v provedení s černým tělem a zásobníkem na kávu z ořešáku je vyloženě elegantní. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tělo mlýnku je vyrobené z jednoho kusu kovu v černé  barvě a díky čtvercovému tvaru se zaoblenými rohy se mlýnek drží pohodlně a stabilně. Spodní zásobník na namletou kávu je vyroben z leštěného dřeva ořešáku. a nasazuje se pomocí kuličkových západek. Tělem mlýnku prochází osa osazená 2 ložisky a ocelovými mlecími kameny, čímž je zajištěna dlouhá životnost, konzistentní hrubost mletí a lehký chod. Hrubost mletí je nastavitelná maticí na spodku těla mlýnku. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

timemore

Timemore se specializuje na designově originální a přitom funkční kávové vybavení. V jejich nabídce najdete váhy, mlýnky, drippery nebo servírovací konvičky.  Za přijatelnou cenu dokáže nabídnout kvalitní produkty, které vaše kávové dovednosti posunou na další úroveň. Jejich slogan je "let’s enjoy slow living with more time", neboli volně přeloženo "zpomalme svůj život a užívejme si svůj čas".

timemore