Timemore Chestnut X ruční mlýnek

Kód: 050026
Značka: Timemore
8 799 Kč / ks 7 271,90 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2021

Timemore Chestnut X je opravdu špičkové zařízení. Je to nejlepší ruční mlýnek, jaký jsme kdy viděli. Systém dvojího nastavení hrubosti mletí umožňuje nastavit 120 úrovní mletí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je tak zatraceně nastavitelný, že s ním dosáhnete extrémně přesného mletí s menším množstvím jemných částic a větší chutí. Z vašich zrn vyždímá to nejlepší.

Patentované kameny S2C spike to cut hrotem zrna následně nařežou, což je revoluční způsob, jak dosáhnout nejlepšího mletí s menším množstvím jemných částic.

Společnost Timemore investovala spoustu času do vytvoření nových ostřin S2C (spike to cut), které zrna napíchnou a následně rozsekají, což je revoluční způsob, jak dosáhnout nejlepšího mletí s menším množstvím jemných částic a snížit tak riziko nadměrné extrakce.

Tato konstrukce prý nejprve zrna napíchne na větší kousky a teprve poté je přivede do řezací části. Podle společnosti Timemore se tím omezuje drtivý pohyb, který se používá u mnoha sad mlýnků, a který vytváří více jemných částic.

K dispozici je systém dvojitých kotoučů, který umožňuje neuvěřitelnou úroveň požadovaného mletí. Mlýnek má 24 samostatných nastavení mletí, ale, a to je na tom to nejzajímavější, je zde sekundární kolečko, které vám dává možnost jemného doladění mlýnku o dalších 5 jemných nastavení na zářez.

Rukojeť kličky vám bude dělat neuvěřitelnou radost po dlouhá léta. Nejenže je výsuvná pro úsporu místa, ale její kvalita a uspokojivé cvaknutí, které vydává při nasazení, je zcela výjimečné.

Na spodní straně rukojeti je dokonce dobře promyšlený gumový nárazník, který zabraňuje poškození těla mlýnku. Pro ty z vás, které zajímá víko, ano, je kovové, na rozdíl od mnoha jiných vík, která používají plast.

 TECHNICKÉ INFORMACE
Patentované kameny S2C (hrot na řezání)
Kameny jsou vyrobeny z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku (SUS440), která je odolná proti opotřebení a korozi
Vhodné pro přípravu espressa, překapávané kávy i french pressu.
Nastavení: 24 cvaknutí a každou polohu lze nastavit o dalších 5 cvaknutí, 24 x 5 dává 120 cvaknutí pro vysoce přesné nastavení.
Dvojitá ložiska zajišťují hladké otáčení a stabilitu hřídele
Sklopná rukojeť - proč zabírat další místo nebo sundávat rukojeť mlýnku, když ji můžete jednoduše jen sklopit dolů nebo nahoru? Snadné a uspokojivé provedení!
Tělo mlýnku je vyrobeno z jednoho kusu hliníkové slitiny - žádné plastové díly.
Mírně hranaté tělo pro pohodlné držení v ruce a dobrý úchop.

VLASTNOSTI
Čtvercový hranol a ergonomický design pro snadné držení v ruce
Dvojité kuličkové ložisko pro dokonalé upevnění středové osy
Nastavení hrubosti bod po bodu
Vyrobeno ve vysoce přesném a integrálním systému CNC
Nerezová ocel s dlouhou životností
Vyřezáno z jednoho kusu hliníku

SPECIFIKACE
Frézy 42 mm S2C
Kapacita 30 - 35 g zrn
Hmotnost 765 g
Rozměry 16 cm x 5,5 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

timemore

Timemore se specializuje na designově originální a přitom funkční kávové vybavení. V jejich nabídce najdete váhy, mlýnky, drippery nebo servírovací konvičky.  Za přijatelnou cenu dokáže nabídnout kvalitní produkty, které vaše kávové dovednosti posunou na další úroveň. Jejich slogan je "let’s enjoy slow living with more time", neboli volně přeloženo "zpomalme svůj život a užívejme si svůj čas".

timemore