Milí zákazníci. Po letech se stěhujeme z naší provozovny v Praze. Zásilky všemi dopravci odchází jako obvykle, jen bohužel osobní odběr v Praze již nebude možný. Jakmile budeme kompletně přestěhovaní, zase vás rádi uvidíme. Tentokrát už ale na novém místě v areálu Pivovaru Český Brod.

Barista&Co

Webová stránka značky: Barista&Co

barista-logo

Společnost Barista & Co byla založená na jižním pobřeží Spojeného království mezi lesem a mořem jako značka životního stylu inspirovaného kávou
Komunita a káva jsou jádrem všeho, co děláme. Neposuzujeme, jen chceme, aby si naši zákazníci našli svou kávu a užili si ji ve chvíli, která pro ně něco znamená. Máme smysl pro dobrodružství a chceme, aby naše výrobky byly součástí vašich zážitků.
Nápad na Barista & Co se zrodil v roce 2011 při pití ledové kávy v Hanoji ve Vietnamu. Zakladatelé James a Louise seděli v pouliční kavárně a sledovali jak si místní lidé užívají chvilku pro sebe nebo si povídají s lidmi kolem. Vše spojeno kávou, která byla vytvořena pomocí jednoduchých nástrojů, jak tomu bylo po mnoho let.
Když se James a Louise vrátili do Velké Británie, spojili svou lásku ke kávě se zkušenostmi z práce v maloobchodním sektoru a stvořili Barista & Co. Postupem času se společnost Barista & Co zaměřila na smysluplné inovace, které pomáhají milovníkům kávy na všech úrovních připravit lepší kávu.

4 položek celkem
barco fp 1l
od 957 Kč / ks

Stylový nerezový french press Barista&Co ve zlaté barvě bude ozdobou vaší kuchyně.  

046004
baco corla ocel
1 757 Kč / ks

Stylový french press French Press Coral 8 Copper bude ozdobou vaší kuchyně. Vnější kovové části jsou z nerezové oceli.

046006
baco 09
od 899 Kč–17 %
od 899 Kč / ks

Stylový nerezový french press Barista&Co bude ozdobou vaší kuchyně. V nerezovém provedení má luxusní šmrnc, který vás neomrzí. Vnější kovové části jsou z nerezové oceli.

046000
barista co nahradni nadobka1
od 299 Kč / ks

Náhradní nádoba pro French Press Barista&Co

046020

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem